ItalyCharter Company Profile

Passion and Experience for your Sailing Dreams

ITALYCHARTER O NAS

Wyrosła z wielkiej pasji do morza i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie żeglugi, ItalyCharter ma za zadanie zaspokajać potrzeby pasjonatów poszukujących niezawodnych łodzi oraz spersonalizowanej i troskliwej obsługi klienta. Chcemy pomóc w zrealizowaniu wymarzonych wakacji na łodzi!

Jesteśmy brokerem z siedzibą we Włoszech, destynacją, którą dobrze znamy, i oferujemy szeroki zakres rozwiązań: aż 15 000 jednostek, w tym jachty żaglowe, katamarany, łodzie motorowe i luksusowe jachty (czarterowane bez lub z załogą) w najbardziej fascynujących destynacjach żeglarskich na świecie, takich jak Morze Śródziemne, Karaiby i Ocean Indyjski. Nasi klienci mogą znaleźć rozwiązania dla każdej kieszeni i polegać na oddaniu się zaangażowaniu i kompetencjom (zarówno w dziedzinie żeglugi, jak i turystyki) naszego personelu. Jesteśmy żeglarzami i armatorami, wielokrotnie byliśmy również klientami szukającymi odpowiedniej łodzi dla siebie. Dlatego też jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby tych, którzy pragną spędzić przyjemny urlop żeglując między fascynującymi wyspami, urokliwymi miasteczkami, wspaniałymi plażami i krystalicznie czystymi wodami. Potrafimy udzielić dobrych rad dotyczących najbardziej odpowiednich destynacji dla klienta, ponieważ sami jesteśmy doświadczonymi podróżnikami.

Oferujemy korzyść płynącą z bycia niewielką, „ludzką” strukturą oraz zapewniamy profesjonalizm na najwyższym poziomie, dbając o klienta na każdym etapie podróży: od wyboru łodzi po wejście na pokład, a także towarzyszymy klientowi na każdym kroku również podczas rejsu. Wybór pośrednika morskiego takiego jak ItalyCharter oznacza możliwość polegania na niezawodnym i empatycznym doradcy, kompetentnym przewodniku po wielu dostępnych propozycjach. Jesteśmy „rozwiązywaczami problemów” i zależy nam na oferowaniu łodzi wybranych spośród najbardziej godnych zaufania armatorów. Ponadto jesteśmy w stanie spojrzeć na sprawy z każdej perspektywy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, jakie osoby mogą napotkać na pokładzie, zarówno jeśli chodzi o warunki pogodowe, jak i wyposażenie łodzi. Dla nas każdy klient jest ważny i wyjątkowy.

Cena nie jest jedynym kryterium wyboru łodzi. Nawet bez płacenia nam prowizji, klient ma wielką korzyść z polegania na zespole ekspertów, którzy pomagają mu znaleźć idealną łódź na wymarzone wakacje.

KTO STOI NA STERZE ITALYCHARTER?

Francesca ItalyCharter

Francesca Bedeschi

Architekt, podróżniczka i doświadczona żeglarka, dumna ze swoich romagnolskich korzeni i przyjętego miasta, Florencji, gdzie studiowała. Żegluje od czterech lat: już wtedy pomagała mamie w manewrach żeglarskich. Później, gdy tylko trochę podrosła, uczęszczała na kursy żeglarskie i zdobyła patent żeglarza.

Założyła ItalyCharter i zaprojektowała strukturę witryny internetowej, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika. "Kocham podróżować łodzią, ponieważ jest to ekologiczne i wygodne: pakujesz prowiant, odcinasz cumy i zawsze masz wszystko przy sobie. Nie musisz ciągle pakować i rozpakowywać walizek. Możesz dotrzeć na opuszczone plaże nawet w szczycie sezonu. Na łodzi jesteś wolny, jesteś naprawdę na wakacjach".

Zawsze uśmiechnięta i nierozłączna ze swoimi uroczymi australijskimi owczarkami Blue i Luna, obydwoma zarejestrowanymi "psami ratowniczymi z Sics", Francesca spędza wiele miesięcy w roku żeglując i pracując zdalnie ze swojego ukochanego jachtu s/y Nuvola.

Susanna Leone

Wulkaniczna "królowa rezerwacji" porwie was swoją sympatią.

Urodzona w Marina di Massa i wychowana w Versilii, już od najmłodszych lat miała wielką pasję do morza (które kocha we wszystkich porach roku) i często żeglowała ze swoimi wujkami.

Odstawiwszy na bok swoje tło biologiczne, po spotkaniu z Francescą w barze we Florencji (obie miały przy sobie przewodnik: jeden z Kostaryki, drugi z Karaibów), dołączyła do zespołu ItalyCharter i przez dwadzieścia lat pływała wzdłuż wszystkich włoskich wybrzeży. "Sycylia bardzo mi się podoba, a w Toskanii znamy nawet kraby z imienia!". Dla relaksu uprawia paddleboarding i dużo pływa.

Ona jest pierwszą osobą, która kontaktuje się z klientem, starając się zrozumieć jego życzenia, aby znaleźć dla niego najlepszą opcję jakości/ceny. Dla Susy najważniejsze jest, aby łódź była bezpieczna, a klient mógł spędzić wakacje w spokoju.

Susanna ItalyCharter
Federico ItalyCharter

Federico Ponchio

Magister matematyki z Normalnej w Pizie, nasz magik komputerowy mówi niewiele (bardzo niewiele!) ale działa dużo.

Mimo że nie urodził się nad morzem, ale w pięknym Vicenzy, słynącym z eleganckiej architektury palladiańskiej, żywi wielką pasję do łodzi.

Z "Szwabem" zajmował się także zarządzaniem i utrzymaniem floty +39 Charter, siostrzanej firmy ItalyCharter, i pływał szeroko po całym basenie Morza Śródziemnego. Jego ulubionym miejscem jest jednak Sycylia.

Zajmuje się sektorem informatycznym firmy, dbając o to, żeby wszystko działało doskonale.

Słynne mapy żeglarskie Navionics, Sonar Charts lub Sonar Charts Live w dużej mierze polegają na jego umiejętnościach.

info@italycharter.it

(+39) 348 4147309

(+39) 348 3337796

Zostaw swoją wiadomość poniżej: