długość model rok podstawa kabiny osób Toalety cena

  Wynajem Łodzi Liparyjskiej | Rodzaje łodzi

Wynajem łodzi na Wyspach Liparyjskich: piękny archipelag można doświadczyć podczas wakacji na łodzi wynajętej od naszych operatorów czarterowych na Sycylii. Długość wakacji i rodzaj łodzi różnią się w zależności od potrzeb, uczestników, doświadczenia, budżetu. Aby odwiedzić archipelag łodzią (czy to motorową, żaglową, czy katamaranem), zwykle wymagany jest jeden lub dwa tygodnie. W ten sposób możesz zacząć od przystani i poruszać się po okolicy na różnych etapach, zatrzymując się na wszystkich wyspach. Istnieje wiele pięknych zatoczek, w których można zakotwiczyć, jednak w nocy wskazane jest cumowanie przy pomostach lub przy parkach boi. Punkty startowe na wybrzeżu to Milazzo, Capo d'Orlando, Portoroz, S.Agata i Cefalù.
Głównym ośrodkiem archipelagu, gdzie można wypożyczyć łódkę lub katamaran, jest Lipari. Nazwa wyróżnia zarówno największą wyspę, jak i najważniejszy ośrodek miejski, który posiada dwa porty: Marina Corta i Marina Lunga. Lipari to bardzo tętniące życiem miasto z barami, restauracjami, sklepami rzemieślniczymi, galeriami sztuki i Muzeum Liparyjskie. Nad całością góruje XVI-wieczny zamek, zbudowany przez Hiszpanów. Lokalna gastronomia to uczta stołu: grillowane ryby, mięczaki i skorupiaki, często duszone z pomidorami i pysznymi lokalnymi kaparami. Na wyspie są cztery inne wioski, a wybrzeża usiane są drzewcami i małymi plażami: Spiaggia Bianca i Vinci, najpiękniejsze, do których można dotrzeć łodzią. Będąc Lipari praktycznie w centrum archipelagu, jest doskonałą bazą wypadową do żeglowania na inne wyspy, które są ułożone jak litery Y. Można również zdecydować się na czarter jednodniowy, ze sternikiem, który cię tam zabierze lub na łodzi. Dzięki tej formule możesz dotrzeć na inną wyspę w jeden dzień, a następnie wrócić na Lipari. Najbardziej wysuniętą na południe wyspą jest Vulcano: jedna z dwóch z wciąż aktywnym wulkanem (druga to słynny Stromboli). Możesz podejść do ust i wejść do niej łatwym spacerem. Drugą wyspą obok Lipari jest Salina. Wyposażony w port wyposażony w masywny pomost, który jest bardzo osłonięty nawet podczas silnych wiatrów. Jest to jedyna wyspa, która ma własne źródła wody, które pozwalają na rozwój bujnych kolorów przyrody i obecność winorośli, z których produkowana jest Malvasia. Płynąc łodzią lub katamaranem kierującym się na zachód, dotrzesz do Filicudi, mniej turystycznej wyspy. We wsi można odetchnąć autentyczną wyspiarską atmosferą, której nie zarysowała nowoczesność; wybrzeża są skaliste, tworząc sugestywne scenariusze.
Wreszcie, na koniec: maleńka wyspa Panarea, gdzie wille VIP-ów zanurzone są w naturalnym krajobrazie, a na ekskluzywnych tarasach można napić się drinka z widokiem na zatokę. A potem Stromboli: wyspa jest praktycznie wulkanem otoczonym wodą. Jedynie widok z morza ma wysublimowane romantyczne piękno. A jeśli chcesz zdecydować się na wejście, spektakl erupcji będzie wart wysiłku. Jest w ciągłej aktywności, az ust wybuchają lapilli i opary podczas eksplozji, które powodują, że ziemia drży pod stopami. Niezależnie od tego, czy jest to łódź żaglowa, czy katamaran, wakacje na Wyspach Liparyjskich są zawsze niezapomnianym przeżyciem. Dzień lub dwa tygodnie, skondensowane przez morze, wiatr, słońce, żagle na wietrze. Nie zapomnij o jednodniowej wycieczce lub weekendu na łodzi lub tratwie: jeśli jesteś w hotelu i chcesz skorzystać z wycieczki łodzią tylko przez ograniczony czas. Lub jesteś na wakacjach na Sycylii na święta lub 15 sierpnia i chcesz krótkiej wycieczki łodzią. Skontaktuj się z ItalyCharter, aby poznać wszystkie możliwości!

  Ceny wynajmu łodzi eolskich

Ceny wynajmu łodzi na Wyspach Liparyjskich: na naszej stronie znajdziesz wszystkie oferty, żaglówki, łodzie motorowe i katamarany z podziałem na przystanie wyjścia. Nasi operatorzy czarterowi w Lipari i innych lokalizacjach są wyselekcjonowani i mają doświadczenie i profesjonalizm. Łodzie są nowe i doskonale utrzymane. Ceny różnią się w zależności od wielkości łodzi, liczby kabin i formuły wakacji. Tak naprawdę można zdecydować się na bezzałogową łódź (w przypadku łodzi może nie być wymagana licencja na łódkę), łódź lub katamaran z profesjonalnym sternikiem lub luksusowy jacht: cała załoga do Państwa dyspozycji na wymarzone wakacje w Wyspy Liparyjskie. Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu specjalnymi potrzebami łodzi: podróże poślubne, klienci ze zwierzętami, rodziny z dziećmi, integracja z regatami firmowymi i specjalne wakacje łączące żeglowanie na Wyspy Liparyjskie z alternatywnymi doświadczeniami (żeglarstwo i joga, żeglarstwo i nurkowanie, żeglarstwo) i trekking)

  Czy można wynająć łódź na Wyspach Liparyjskich bez licencji?

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje pod żaglami na Wyspach Liparyjskich i nie masz licencji na łódź? Wśród różnych rodzajów wypożyczalni Italycharter oferuje również wynajem łodzi eolskich bez licencji: małe żaglówki, zwykle 2 kabiny, z silnikami poniżej 40KM. Konieczne jest, aby w momencie składania wniosku przesłać swój program żeglarski, aby czarter mógł zweryfikować, czy rezerwacja może zostać zaakceptowana. Alternatywnie, możliwy jest jednodniowy czarter na Wyspy Liparyjskie z wypożyczeniem pontonu lub wypożyczeniem małych łodzi motorowych, aby popłynąć na Lipari, Vulcano, Salina ... Jeśli chcesz wynająć większą łódź lub katamaran, możesz pomyśleć o wypożyczeniu łodzi eolskiej ze sternikiem, abyś mógł pływać z przyjaciółmi, rodziną i dziećmi, relaksując się i bezpiecznie na wspaniałych wyspach archipelagu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z ItalyCharter, aby uzyskać wszelkie informacje na temat wynajmu łodzi bez licencji na Wyspach Liparyjskich!

  Miesiąc miodowy statkiem na Wyspach Liparyjskich

Zakotwiczyć w małej cichej zatoce otoczonej skałami wulkanicznymi, popływaj w krystalicznie czystym morzu. Następnie wróćcie sami na pokład, czekając na zachód słońca, podczas gdy gospodyni przyniesie wam dwa ogromne drinki. Tutaj to tylko jeden obraz, z wielu, który miałby się spełnić podczas miesiąca miodowego na łodzi na Wyspach Liparyjskich. Od lat organizujemy rejsy miodowe łodzią, gdzie cała łódź (żaglówka, motor, katamaran) jest dostępna dla pary i jej wyboru. Na jachtach motorowych najnowszej generacji można wybrać ekskluzywne luksusowe kabiny na dziobie. Na pokładzie kapitana kapitana i gospodyni, aby swobodnie Cię poprowadzić, żeglując po najpiękniejszych zakątkach Wysp Liparyjskich. Zatoka Panarea, majestat Stromboli, bujna roślinność Saliny, siarkowe kąpiele Vulcano, sugestia odległego Filicudi. Restauracje nad morzem, obiady na pokładzie, zakupy na wysokim poziomie, trekking po wulkanach, snorkeling i nurkowanie. Lub po prostu zrelaksuj się, opalaj i fantastycznie pływa. Aby spędzić wakacje poświęcone pięknu i miłości: miesiąc miodowy na łodzi na Wyspach Liparyjskich, skontaktuj się z ItalyCharter, aby uzyskać szczegółowe informacje!